• Clipboard04

Mēs esam pieredzes bagātākā plānošanas kompānija Latvijā (anno 1994). Pilsētplānošana, attīstības projekti, sabiedrība, vide - mēs izceļamies ar spēju eksperimentēt, meklēt jaunus risinājumus un sasniegt kvalitatīvu rezultātu.

Mēs pārzinām Latviju un Baltijas reģionu. Mūsu klienti ir pašvaldības un privātie attīstītāji. Esam realizējuši projektus vairāk kā pusē Latvijas vietu – Rīgā, Liepājā, Jūrmalā, Talsos, Latgalē, piekrastē – pilsētās, mazpilsētās un lauku teritorijās.

Par mūsu darbiem un gadu gaitā uzkrāto pieredzi vislabāk liecina zemāk redzamās kartes.

  • G93_darbi_Baltija_2014
    G93_darbi_Baltija_2014
  • G93_darbi_Latvija_2014
    G93_darbi_Latvija_2014
  • G93_darbi_Riga_2014
    G93_darbi_Riga_2014

Mēs izstrādājam teritorijas plānojumus, lokālplānojumus, detālplānojumus, nozaru un telpiskās attīstības koncepcijas, ietekmes uz vidi novērtējumus, attīstības stratēģijas, attīstības programmas, dabas aizsardzības plānus, labiekārtojumu projektus, kultūras pieminekļu aizsardzības zonu projektus, projektu pieteikumus, pētījumus un rokasgrāmatas. Un konsultējam.

Mēs iniciējam plašu sabiedrības līdzdalības procesu – diskusijas, seminārus, atvērtību internetā, sociālajos tīklos. Mēs izstrādājam kartes un ĢIS risinājumus. Iespējams, ka šajās jomās mēs esam labākie Latvijā.

Mūsu birojs atrodas pašā Rīgas centrā, blakus Vērmanes dārzam un Kr.Barona muzejam, mājā, kurā 1918.gadā pieņēma lēmumu par Latvijas valsts dibināšanu.

Mūsu birojs ir pāris minūšu gājienā no MK, VARAM, RD PAD – tā ir ideāla satikšanās vieta. Nāciet ciemos, ja esat galvaspilsētā!
Tālr.67217043.